filatelistyka

Palmares oraz katalog z Bilateralnej Wystawy Filatelistycznej Polska-Niemcy

Z okazji Bilateralnej Wystawy Filatelistycznej Polska-Niemcy został wydany palamres oraz kataolg. Poniżej do pobrania.

"Filatelista" o Polsko-Niemieckiej Wystawie Filatelistycznej l stopnia „Kargowa 2012"

W październikowym numerze „Filatelisty" znajdziecie Państwo informacje dotyczą Bilateralnej Polsko-Niemieckiej Wystawy Filatelistycznej l stopnia „Kargowa 2012", tegorocznej Gali „Prymusów" i l Ogólnopolskiego Spotkania Klubu „Tematica" - wszystkie te imprezy odbyty się w Kargowej od 6 do 9 września bieżącego roku.

Artykuł pochodzi z pażdziernikowego magazynu "Filatelista".

Kolekcje warte majątek

Kargowa była gospodarzem najwyższej rangi wystawy filatelistycznej w tym roku w Polsce. Z tej okazji wydano specjalny znaczek upamiętniający to wydarzenie.

Artykuł pochodzi z gazety "Dzień Wolsztyński" z dnia 18 września 2012 r.

Wywiad z Panem Stefanem Petriukiem w Radiu Zachód

Stefan Petriuk, organizator Bilateralnej Wystawy Filatelistycznej Polska-Niemcy "Kargowa 2012"

Więcej... http://www.zachod.pl/2012/09/stefan-petriuk-organizator-bilateralnej-wystawy-filatelistycznej-polska%E2%80%93niemcy-%E2%80%9Ekargowa-2012%E2%80%9D/

Wizyta Wójta Gminy Kolsko w kargowskim ratuszu

W dniu 5 września 2012 r. burmistrz Sebastian Ciemnoczołowski spotkał się w kargowskim ratuszu z Wójtem Gminy Kolsko – Panem Henrykiem Matysikiem.

Omówiono uroczystość, która odbędzie się w sobotę 8 września br. w hotelu Tanzanit w Jesionce. Będzie to podsumowanie Bilateralnej Wystawy Filatelistycznej Polska – Niemcy ,,Kargowa 2012’’, na której zostanie przedstawiony Palmares – protokół dotyczący wystawy i zawierający nagrodzonych filatelistów oraz sponsorów.

O Bilateralnej Wystawie Filatelistycznej w TVP Gorzów

Kargowa to po Gorzowie, Zielonej Górze i Żaganiu czwarte miasto województwa lubuskiego, które ma własny znaczek pocztowy

Więcej...
http://www.tvp.pl/gorzow-wielkopolski/aktualnosci/spoleczne/kargowa-to-po-gorzowie-zielonej-gorze-i-zaganiu-czwarte-miasto-wojewodztwa-lubuskiego-ktore-ma-wlasny-znaczek-pocztowy/8450028

O znaczku Kargowej i Wystawie Filatelistycznej w Radiu Zachód

Znaczki o wartości ocenianej nawet na kilka milionów złotych można oglądać w Kargowej, na Polsko-Niemieckiej Wystawie Filatelistycznej. Jest to największe w tym roku spotkanie filatelistów z obu stron Odry, poprzedzające światową wystawę filatelistyczną. Jak mówi Henryk Mąkos, prezes Polskiego Związku Filatelistów, wybór Kargowej na miejsce tego spotkania nie jest przypadkowy

Gratulacje dla burmistrza Kargowej

Z okazji Bilateralnej Wystawy Filatelistycznej Polska-Niemcy burmistrz Kargowej otrzymał gratulacje od Wojewody Lubuskiego - Pana Marcina Jabłońskiego oraz Marszałek Województwa Lubuskiego - Pani Elżbiety Polak.

 

 

Tu pojawią się pocztowe hity

Jeden z niemieckich wystawców znaczków zajechał pod salę samochodem... opancerzonym. Szykuje się kolejne wydarzenie, tym razem rangi międzynarodowej. Wartość ubezpieczonych tu znaczków szacuje się w milionach. Euro!

Artykuł Gazety Lubuskiej z dnia 6 września 2012 r.

Kargowa na znaczkach Poczty Polskiej. Za darmo!

Kargowa będzie trzecim lubuskim miastem po Gorzowie i Zielonej Górze, które pojawi się na znaczkach Poczty Polskiej. To prestiżowe wyróżnienie jest efektem polsko-niemieckiej filatelistycznej wystawy, która już w czwartek rozpocznie się w mieście.

Strony