Kultura

Polsko - Niemiecki Festiwal Filmu i Teatru im. Macieja Kozłowskiego KOZI GANGSTA FILM

W dniach 14-16 września 2018 r. w Kargowej, już po raz siódmy odbywał się Festiwal Filmu i Teatru im. Macieja Kozłowskiego, festiwal poświęcony pamięci zmarłego osiem lat temu kargowianinowi - pierwszemu Honorowemu Obywatelowi Kargowej, znakomitemu polskiemu aktorowi – Maciejowi Kozłowskiemu.

Polsko-Niemiecki Festiwal Filmu i Teatru im. Macieja Kozłowskiego KOZZI GANGSTA FILM

Polsko-Niemiecki Festiwal Filmu i Teatru im. Macieja Kozłowskiego KOZZI GANGSTA FILM.

Festiwal Filmu i Teatru im. Macieja Kozłowskiego

Już po raz szósty w Kargowej odbywał się Festiwal Filmu i Teatru im. Macieja Kozłowskiego. Festiwal poświęcony pamięci zmarłemu przed siedmiu laty znakomitemu polskiemu aktorowi, pierwszemu Honorowemu Obywatelowi Kargowej odbył się w dniach 8-10 września 2017 r.

Festiwal Filmu i Teatru im. Macieja Kozłowskiego - Kargowa 2017

Festiwal Filmu i Teatru im. Macieja Kozłowskiego - Kargowa 2017.

Pamiętają o artyście

Pamiętają o artyście.

Źródło: Na Temat (Czwartek, 29 września 2016 r.)

Relacja z Festiwalu Filmu i Teatru im. Macieja Kozłowskiego

W dniach 24-25 września 2016 r. w Kargowej odbywał się Festiwal Filmu i Teatru im. Macieja Kozłowskiego. To już 5 edycja kargowskiego festiwalu poświęcona pamięci Macieja Kozłowskiego. Maciej Kozłowski - Honorowy Obywatel Kargowej, znany znakomity aktor, szczególne zasłużył się we współpracy z młodzieżą przede wszystkim kargowską, której wpajał swoją życiową maksymę „Nie miejcie żadnych kompleksów, mieszkając i wychowując się w Kargowej - też można zostać kimś”.

Zapraszamy na Festiwal Filmu i Teatru im. Macieja Kozłowskiego

Gminne Centrum Kultury w Kargowej serdecznie zaprasza na Festiwal Filmu i Teatru im. Macieja Kozłowskiego, który odbędzie się w dniach 24-25 września 2016 r. Wstęp na wszystkie filmy wolny Bezpłatne wejściówki na spektakle można nabyć w Ośrodku Kultury w Kargowej przy ul. Browarnej 7.

A Kozłowski patrzy z góry...

Czy to był inny niż wcześniejsze Festiwal Filmów i Teatru im. Macieja Kozłowskiego?

Artykuł pochodzi z gazety "Na Temat" z 2 lipca 2015 r.

Podziękowania od Pani Marszałek Województwa Lubuskiego

Poniżej przedstawiamy list Marszałek Województwa Lubuskiego Pani Elżbiety Anny Polak do Burmistrza Kargowej Jerzego Fabisia.

Festiwal Filmu i Teatru w roku 2015 przechodzi do historii

Jeszcze nie opadł kurz na ul. Sportowej po Święcie Czekolady a w naszym mieście już rozpoczęły się wydarzenia związane z festiwalem filmowym. Wystartowaliśmy w piątek projekcją filmu ,,Ida”. Po projekcji oficjalne otwarcie w Mediatece i koncert zespołu ,,Cisza jak Ta”

kilka chwil oddechu i już do spektaklu był gotowy Teatr Focus. Publiczność dopisała a sztuka wzbudzała salwy śmiechu. W tak dobrym nastroju widzowie udali się ponownie do Mediateki gdzie już czekało kono nocne i film ,,Służby specjalne”.

Strony