nsp2021

Rachmistrzowie spisowi rozpoczną realizację wywiadów bezpośrednich w terenie

Od 23 czerwca br. rachmistrzowie spisowi rozpoczną realizację wywiadów bezpośrednich w terenie i będą kontaktować się z osobami, które nie spisały się przez Internet, nie spisały się na infolinii (22 279 99 99) ani nie zadzwonił do nich rachmistrz spisowy.

Konkurs dla przedszkoli

Konkurs polega na wykonaniu przez wychowanków przedszkola wspólnej pracy plastycznej, która związana jest z tematyką Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań w Polsce – „ilu nas jest”, „jacy jesteśmy”, „jak żyjemy”, z wykorzystaniem dowolnych materiałów. Do wygrania są atrakcyjne i cenne nagrody przeznaczone dla placówek wychowania przedszkolnego.

Mobilne punkty spisowe w Gminie Kargowa

W związku z trwającym Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 w dniu 21 czerwca 2021 r. w sołectwach Gminy Kargowa dostępne będą mobilne punkty spisowe, gdzie pracownicy Urzędu Statystycznego chętnie pomogą dokonać samospisu. Prosimy o zabranie ze sobą numerów PESEL wszystkich domowników. Ponadto przypominam, że na czas trwania spisu Urząd Miejski w Kargowej w godzinach urzędowania udostępnia stanowisko do dokonania samospisu. Stanowisko dostępne jest w pokoju nr 4 (parter).

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 - Spisz się podczas festynu strażackiego

Podczas festynu strażackiego przy remizie strażackiej w Kargowej przy ul. Browarnej 13 w dniu 5 czerwca 2021 r. w godz. 13.00 -15.00 będzie możliwość spisania się w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.

Nadal w można korzystać ze stanowiska komputerowego przygotowanego w Urzędzie Miejskim w Kargowej w pokoju nr 4 (parter) w godzinach pracy urzędu celem dopełnienia obowiązku spisania się w NSP2021.

Pytania do Narodowego Spisu Powszechnego 2021 przetłumaczone na Polski Język Migowy

Pytania do Narodowego Spisu Powszechnego 2021 przetłumaczone na Polski Język Migowy: https://pjm.spis.gov.pl/

Narodowy Spis Powszechny

Gminne Biuro Spisowe w Kargowej (GBS) informuje, iż od 1 kwietnia 2021 r. w Urzędzie Miejskim w pokoju nr 4 (parter), w godzinach pracy urzędu, zostało bezpłatnie udostępnione stanowisko komputerowe do dokonania samospisu internetowego.

W przypadku trudności wyznaczeni członkowie GBS będą służyli swoją pomocą i wiedzą podczas wypełniania formularza spisowego.

GBS udostępni stanowisko do samospisu podczas imprez plenerowych:

Gminne Biuro Spisowe w Kargowej

Gminne Biuro Spisowe w Kargowej przypomina, że na czas trwania spisu powszechnego ludności i mieszkań w Urzędzie Miejskim w Kargowej w godzinach pracy urzędu udostępnione jest stanowisko do dokonania samospisu. Stanowisko jest dostępne w  pokoju nr 4 na parterze. Prosimy o zabranie numerów PESEL osób wspólnie zamieszkujących.

W przypadku dodatkowych pytań związanych z realizacją NSP2021 można kontaktować się z Gminnym Biurem Spisowym w Urzędzie Miejskim w Kargowej pod numerem telefonu 68 35 25 131.

Tydzień spisu dla seniora

Tydzień spisu dla seniora.

Jak bezpiecznie się spisać? Porady spisowe dla seniorów

Serdecznie zapraszamy 14 maja o godzinie 14:00 na

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa od 1 kwietnia do 30 września 2021 r. i dotyczy wszystkich mieszkańców Polski. Udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 r. jest OBOWIĄZKOWY. Odmowa udziału w spisie powszechnym wiąże się z możliwością nałożenia kary grzywny, co jest ujęte w art. 57 ustawy o statystyce publicznej.

Jak się spisać bezpiecznie?  

 

Strony