Otwarte Mistrzostwa Regionu Kozła w tenisie stołowym

26 marca odbyły się w Zbąszyniu otwarte Mistrzostwa Regionu Kozła w tenisie stołowym. W zawodach wystartowało ponad 70 zawodniczek i zawodników. Rywalizowano w kategoriach kobiet i mężczyzn do i powyżej 16 lat.

Reprezentacja Gminy Kargowa (tenisiści Top-Spina) liczyła 14 osób. Najlepiej zaprezentowali się nasi reprezentanci w kategorii do 16 lat zajmując czołowe miejsca. Wśród dziewcząt Paulina Rajewska uplasowała się na drugim miejscu a wśród chłopców miejsca od drugiego do siódmego zajęli kolejno: Krystian Sakowicz, Krzysztof Woch, Piotr Reiner, Łukasz Olechnowicz, Michał Kurczyk i Filip Ziarek.

Na miejscach 9-12 sklasyfikowano Oskara Rajewskiego i Wojciecha Kurczyka. W kategoriach powyżej 16 lat miejsca 9-12 zajęli Bartosz Maciejewski i Rafał Pokorski 13-16 Michał Sagan i 17-24 Damian Kańduła.

Otwarta formuła Mistrzostw sprawiła, że na zawodach pojawili się zawodnicy z Leszna, Poznania i Kąkolewa k/ Grodziska i to oni w głównej mierze zajmowali miejsca na najwyzszym stopniu podium.