nsp2021

To już ostatni dzień spisu

To już ostatni dzień spisu. Dziś można się spisać w Urzędzie Miejskim w Kargowej w godzinach 7.00 do 18.00.

Narodowy Spis Ludności i Mieszkań 2021

W dniu 30 września br. będzie możliwość spisania się w Narodowym Spisie Ludności i Mieszkań 2021 w Urzędzie Miejskim w Kargowej w godzinach 7.00 do 18.00

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Podczas spotkania informacyjno- edukacyjnego z Urbanistą w związku z konsultacjami społecznymi w Mediatece w Kargowej przy ul. Słodowej 2 w dniu 16 lipca 2021 r. w godz. 17.00 -18.00 będzie możliwość spisania się w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań.

Rachmistrzowie spisowi rozpoczną realizację wywiadów bezpośrednich w terenie

Od 23 czerwca br. rachmistrzowie spisowi rozpoczną realizację wywiadów bezpośrednich w terenie i będą kontaktować się z osobami, które nie spisały się przez Internet, nie spisały się na infolinii (22 279 99 99) ani nie zadzwonił do nich rachmistrz spisowy.

Konkurs dla przedszkoli

Konkurs polega na wykonaniu przez wychowanków przedszkola wspólnej pracy plastycznej, która związana jest z tematyką Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań w Polsce – „ilu nas jest”, „jacy jesteśmy”, „jak żyjemy”, z wykorzystaniem dowolnych materiałów. Do wygrania są atrakcyjne i cenne nagrody przeznaczone dla placówek wychowania przedszkolnego.

Mobilne punkty spisowe w Gminie Kargowa

W związku z trwającym Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 w dniu 21 czerwca 2021 r. w sołectwach Gminy Kargowa dostępne będą mobilne punkty spisowe, gdzie pracownicy Urzędu Statystycznego chętnie pomogą dokonać samospisu. Prosimy o zabranie ze sobą numerów PESEL wszystkich domowników. Ponadto przypominam, że na czas trwania spisu Urząd Miejski w Kargowej w godzinach urzędowania udostępnia stanowisko do dokonania samospisu. Stanowisko dostępne jest w pokoju nr 4 (parter).

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 - Spisz się podczas festynu strażackiego

Podczas festynu strażackiego przy remizie strażackiej w Kargowej przy ul. Browarnej 13 w dniu 5 czerwca 2021 r. w godz. 13.00 -15.00 będzie możliwość spisania się w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.

Nadal w można korzystać ze stanowiska komputerowego przygotowanego w Urzędzie Miejskim w Kargowej w pokoju nr 4 (parter) w godzinach pracy urzędu celem dopełnienia obowiązku spisania się w NSP2021.

Pytania do Narodowego Spisu Powszechnego 2021 przetłumaczone na Polski Język Migowy

Pytania do Narodowego Spisu Powszechnego 2021 przetłumaczone na Polski Język Migowy: https://pjm.spis.gov.pl/

Narodowy Spis Powszechny

Gminne Biuro Spisowe w Kargowej (GBS) informuje, iż od 1 kwietnia 2021 r. w Urzędzie Miejskim w pokoju nr 4 (parter), w godzinach pracy urzędu, zostało bezpłatnie udostępnione stanowisko komputerowe do dokonania samospisu internetowego.

W przypadku trudności wyznaczeni członkowie GBS będą służyli swoją pomocą i wiedzą podczas wypełniania formularza spisowego.

GBS udostępni stanowisko do samospisu podczas imprez plenerowych:

Strony