baza turystyczna

Zapraszamy do korzystania z mobilnej aplikacji turystycznej „West is the best”

Zapraszamy do korzystania z mobilnej aplikacji turystycznej „West is the best” stworzonej przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Regionu Kozła oraz 11 Lokalnych Grup Działania z województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego, w ramach realizacji projektu współpracy pt. „Mobilna aplikacja turystyczna innowacyjnym sposobem promocji obszaru LSR”.

Gospodarstwo agroturystyczne „Kalina”

Gospodarstwo agroturystyczne „Kalina”, Wojnowo 10a, tel. 665 093 756, mail: agrokalina@wp.pl.

 

POKOJE GOŚCINNE U ANI

Obiekt położony na obrzeżach miasta przy trasie Kargowa - Babimost (11km), 10 min spacerem do kargowskiego rynku. W odległości 4 km - malownicze jezioro linie połączone z Kargową śródleśną ścieżka rowerową Kargowa – Linie - Babimost.

Lubuski Klub Turystyczny “Agroś” w Kargowej

Mamy przyjemność przekazać informację o możliwości skorzystania od maja do września z mini-bazy noclegowej w naszym klubie przy ul. Browarnej 7A w Kargowej.
Budynek położony jest w odległości ok. 100 m od Rynku. W bliskiej odległości sklepy i gastronomia. Dysponujemy pokojem 5-osobowym z możliwością przenocowania do 10 osób (z dostawkami na łóżkach turystycznych).
Do dyspozycji łazienka z natryskiem i ciepłą wodą oraz jadalnia z aneksem kuchennym. W świetlicy znajduje się kominek i stół bilardowy. Do budynku przylega parking na kilka samochodów. Koszt noclegu to 15 zł/osoba (własny śpiwór). Baza przeznaczona jest wyłącznie dla turystów wędrujących, tj. kajakarzy, cyklistów i piechurów.
Rezerwacja noclegu: tel. 607 649 245, 604 529 258, 694 555 997. Zapraszamy
 
 
 

Hotel Tanzanit

Hotel Tanzanit

usytuowany bezpośrednio przy linii brzegowej malowniczego jeziora Rudzieńskiego  w otoczeniu lasów liściastych i sosnowych,  stanowi enklawę pokoju i ciszy.

Obiekt położony jest w wypoczynkowej miejscowości JESIONKA w województwie LUBUSKIM , zlokalizowanej w odległości ok. 15 km od Kargowej.

Hotel posiada doskonale rozwiniętą bazę noclegowo-gastronomiczną, która wspaniale nadaje się  do organizowania szkoleń, konferencji, imprez integracyjnych oraz Bali np. Country .

Restauracja "Bajadera"

Restauracja "Bajadera"

Restauracja - Gościniec "TK", ul Rynek 31/32, nr telefonu 788 007 250.

Noclegi, wypożyczalnia rowerów - PHU "Pod Dębem"

Noclegi, wypożyczalnia rowerów - PHU "Pod Dębem"
Tomasz Zbaraszczuk 
ul. Babimojska 13A 
66 - 120 Kargowa 
tel. 664 195 654 
e-mail: tomekzbara@interia.pl
 
 
 

Gospodarstwo agroturystyczne - Stary Jaromierz 54, Sławomir Bosiacki

Gospodarstwo agroturystyczne - Stary Jaromierz 54, Sławomir Bosiacki
tel. 068 352 50 54
Gospodarstwo położone jest na skraju lasu obfitującym w jagody i grzyby, dysponuje 5 pokojami. W sumie jest 17 miejsc. Gospodarstwo funkcjonuje cały rok.
Cennik:
osobo/doba - 20.00 zł oraz możliwość korzystania z obiadów – 15.00 zł
 

Ośrodek Wypoczynkowy w Wojnowie - Anna Aleksandrowicz

Ośrodek Wypoczynkowy w Wojnowie - Anna Aleksandrowicz
tel. 352 51 55, www.wojnowo.pl
Turystów spragnionych obcowania z przyrodą zapraszamy nad Jezioro Wojnowskie do niedrogiego a dobrze wyposażonego ośrodka wypoczynkowego w Wojnowie. Ośrodek organizuje wczasy, pobyty indywidualne i grupowe, narady oraz imprezy okolicznościowe. 
Posiada 120 miejsc w domkach wolnostojących 3, 4 i 5 – osobowych z pełnym wyposażeniem sanitarnym.

Pole biwakowe - nad jeziorem Linie

Pole biwakowe -  nad jeziorem Linie