koronawirus

Komunikat Starosty Zielonogórskiego dot. punktów nieodpłatnej pomocy prawnej

Komunikat Starosty Zielonogórskiego z dnia 30.03.2020 r. w sprawie przedłużenia okresu zawieszenia działalności punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.

Od 27 marca zostają wprowadzone zmiany w przekraczaniu granic Rzeczypospolitej Polskiej.

Od 27 marca zostają wprowadzone zmiany w przekraczaniu granic Rzeczypospolitej Polskiej.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 24 marca br. zostają wprowadzone dodatkowe zmiany w przekraczaniu granicy Rzeczypospolitej Polskiej.

Wprowadzamy nowe zasady bezpieczeństwa w związku z koronawirusem

Wprowadzamy nowe zasady bezpieczeństwa, w tym ograniczenie w przemieszczaniu się. Obowiązek pozostania w domu nie będzie dotyczył jednak dojazdu do pracy czy załatwiania niezbędnych codziennych potrzeb takich jak zakup jedzenia, lekarstw czy opieki nad bliskimi. Zależy nam na tym, aby Polacy nie narażali siebie i innych na zakażenie koronawirusem.  Więcej

 

Porady w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego

W związku z czasowym zawieszeniem osobistego udzielania porad w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego przekazujemy zasady udzielania porad za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość.

Dyżury Burmistrza oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej zostają odwołane

W związku z przeciwdziałaniem zagrożeniom związanym z COVID 19 informujemy, że od dnia 17 marca 2020 r. aż do odwołania Dyżury Burmistrza, Przewodniczącego Rady Miejskiej oraz radnych zostają zawieszone.

Zawieszenie działalności punktów NPP i NPO

Zawieszenie działalności punktów NPP i NPO.

W załączeniu komunikat Starosty Zielonogórskiego.

Urząd Miejski w Kargowej zamknięty

SZANOWNI MIESZKAŃCY!

W trosce o zdrowie Państwa oraz naszych pracowników, w związku z ochroną przed koronawirusem, informujemy, że od dnia 13 marca 2020 r. od godz. 11.00 do odwołania Urząd Miejski w Kargowej oraz Ośrodek Pomocy Społecznej jest zamknięty.

Obsługa mieszkańców jest możliwa:

Prosimy o ograniczenie wizyt w Urzędzie Miejskim

Drodzy Mieszkańcy,

Z uwagi na podjęte działania ochronne w walce z koronawirusem, w trosce o zdrowie Państwa oraz naszych pracowników prosimy o ograniczenie do niezbędnego minimum wizyt w Urzędzie Miejskim w Kargowej  oraz gminnych jednostkach organizacyjnych. Jeśli sprawy nie są pilne prosimy o odłożenie ich na późniejszy termin. Poniżej podajemy zalecane formy kontaktu:

Spotkanie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

W związku z sytuacją występowania koronawirusa SARS-Cov-2 w Polsce, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne w dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie Gminnego Zespołu Zarzadzania Kryzysowego. W spotkaniu udział wzięli Burmistrz Kargowej Jerzy Fabiś, podinspektor ds. zarzadzania kryzysowego – Szymon Wawrzynowicz, zastępca Burmistrza – Marta Paron, Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Zbigniew Michalski, Kierownik OPS Anna Wierzbińska, sekretarz gminy, skarbnik gminy.

Informacja dotycząca XVI sesji Rady Miejskiej w Kargowej

Szanowni mieszkańcy,

z uwagi na konieczność podjęcia działań ochronnych w walce z koronawirusem Covid-19, odwołuję najbliższą XVI sesję Rady Miejskiej w Kargowej, która zaplanowana była na 16 marca 2020 r.

Strony