Spotkanie promujące 4 książki Eugeniusza Kurzawy w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze

9 stycznia br. Burmistrz Kargowej uczestniczył w spotkaniu promującym 4 książki Eugeniusza Kurzawy zorganizowanym przez Klub Pro Libris im. Andrzeja K. Waśkiewicza w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze.

Była to promocja następujących książek:  "Region Kozła. Vademecum", "Szlakiem drewnianych kościółków Regionu Kozła", "Biała Dama z pękiem kluczy. 111 legend Regionu Kozła" oraz biobibliografii "Eugeniusz Kurzawa" z cyklu "Zeszyty biobibliograficzne ZLP".

Kolejną pracą będzie Wielka Księga Regionu Kozła, dokumentująca głównie fotograficznie nasz region na przestrzeni XX i XXI wieku. Ogromna liczba starych fotografii, przedstawiająca ludzi w różnych obszarach działalności będzie bestselerem.

Słowo wstępne wygłosił Pan Szczepan Sobczak, dyrektor Stowarzyszenia Gmin RP Region Kozła, który był także moderatorem promocji książek. W szczelnie wypełnionej sali promował nie tylko książki bohatera dnia i Region Kozła ale także gminę Kargowa!