Psy do adopcji

Psy znalezione na terenie Gminy Kargowa znajdują się w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Żarach

Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Żarach
ul. Żurawia 32, 68-200 Żary
68 444 71 47
e-mail schronisko-zary@wp.pl
http://www.schronisko.zgmzary.pl

Hera

Hera jest dużą, grubiutką (bo ważącą aż prawie 40kg), starszą, ale bardzo kochaną i sympatyczną suczką o łagodnym usposobieniu. Jest bardzo spokojna, łagodna, cierpliwa i grzeczna, bezproblemowo chodzi na smyczy, nie ciągnie. Urodziła się około 2008 roku. Szuka nowego domu.

https://www.telewizjazary.pl/wiadomosci/25217,regionalne-cztery-lapy

Maxiu

Maxiu urodził się około 2016 roku. Niestety jest pieskiem bardzo wycofanym, nieufnym. Jest przerażony obecną sytuacją - dla lękliwego psa zmiana otoczenia, zapachów, osób i psów wokół niego, musi minąć trochę czasu zanim się otworzy. Aktualnie jest bardzo wystraszony, chowa się w ciasne, ciemne miejsca, unika kontaktu i nie chce wychodzić z kojca.

Szakal

Ten uroczy grubasek to Szakal. Jest uroczym, wesołym, kochającym ludzi dość dużym psiakiem. Jest bardzo energiczny i rozbrykany. Urodził się około 2009 roku. Chętnie wychodzi na spacerki, na smyczy lekko ciągnie. Szakal poleca się do adopcji.

https://www.telewizjazary.pl/wiadomosci/24972,regionalne-cztery-lapy

 

Lola

Lola jest niedużą, dość młodą sunią. Suczka jest spokojna i grzeczna, ale przy tym również bardzo płochliwa i nieśmiała. Raczej unika kontaktu z ludźmi, a w stresujących sytuacjach próbuje bronić się ząbkami. Urodziła się około 2013 roku, ładnie chodzi na smyczy, jednak delikatnie ciągnie. Szuka nowego domku! Domku bez dzieci i z osobą, która zrozumie, że psinka nie ma dobrej przeszłości i da jej szansę na nowo zaufać człowiekowi!

Drakon

Drakon  - dość duży, młodziutki, bo urodzony około 2015 roku, przepiękny piesek. Wiecznie schowany, ukryty w budzie. Załatwić potrzeby fizjologiczne, coś zjeść i się napić, wychodzi chyba tylko w nocy, a przynajmniej tylko wtedy, gdy jest pewien, że żaden straszny potwór, jakim jest człowiek, go nie zobaczy.
Na szczęście, pomimo tego jak piesek boi się ludzi, do tej pory nie próbował w żaden sposób wykazywać agresji. Z kojca najchętniej w ogóle by nie wychodził, ale jak już uda się go nakłonić - Drakon strasznie szarpie się na smyczy, próbuje uciekać, przegryzać smycz, za wszelką cenę stara się wyswobodzić z obroży, a w przerwach od walki o wolność - kładzie się płasko na ziemi i obserwuje otoczenie.Mamy nadzieję, że Drakon szybko oswoi się z nową sytuacją i zacznie wykazywać chęci do nawiązywania kontaktu z ludźmi. Trzymajcie kciuki!

Bella

Bella jest starszą, średniej wielkości, przeuroczą suczką urodzoną około 2007 roku. Jest bardzo spokojna, zrównoważona, towarzyska, łagodna i grzeczna. Chętnie wychodzi na spacerki, podczas których na smyczy idzie ładnie, nie ciągnie. Sunia tylko czeka na to aż ktoś ją pokocha i podaruje nowy domek.

https://www.telewizjazary.pl/wiadomosci/24972,regionalne-cztery-lapy

 

 

PSY ODDANE DO ADOPCJI

 

Tokka od 01.04.2019 r. przebywała w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Żarach  - adoptowana 24 kwietnia 2019 r. Dina od 01.04.2019 r. przebywała w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Żarach  - adoptowana 8 kwietnia 2019 r. Gaja oddana do adopcji ze względu na ciężką sytuacje życiową mieszkanki Gminy Kargowa - adoptowana 21 maja 2019 r.

Pies znaleziony w miejscowości Wojnowo adoptowany 5 kwietnia 2019 r. Pies znaleziony w okolicach ulicy Zamieście - adoptowany dnia 27 czerwca 2019 r. Pies znaleziony na ulicy Brzozowej  - adoptowany dnia 27 czerwca 2019 r.

   
Pikuś od 01.04.2019 r. przebywał w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Żarach  - adoptowany 21 czerwca 2019 r.