Podsumowanie sezonu MUKS Kargowa

Cały sezon dla zawodników, rodziców i trenerów był inny niż poprzednie. Nie dlatego, że większość zawodników rozgrywało po raz pierwszy swoje mecze, ale ze względu na istniejącą sytuację w naszym kraju spowodowaą COVID-19.  Pomimo tych utrudnień udało się zorganizować zakończenie lata w Akacjowym Ranczu, a dwóm drużynom Orlika ukończyć sezon. 

Orlik I rozegrał 8 spotkań, z tego 5 wygrał, a 3 przegrał, strzelił 54 a 48 bramek stracił i zajął w swojej grupie III miejsce.

Orlik II rozegrał również 8 spotkań z tego 1 mecz wygrał, a 7 przegrał, strzelił 25 a 88 bramek  stracił i zajął w swojej grupie V miejsce. Warto powiedzieć, że w tej drużynie występują chłopcy młodsi od pozostałych drużyn.

Natomiast drużyna Żaków nie dokończyła swoich rozgrywek. Rozegrała tylko cztery turnieje. Większość naszych chłopców pierwszy raz rozegrało mecze z innymi drużynami, nabierając przy tym doświadczenia.

Pragniemy podziękować w szczególności rodzicom za wsparcie i niejednokrotną pomoc.  Również chcielibyśmy podziękować Gminie Kargowa za udzielone środki na zadanie publiczne realizowane przez Stowarzyszenie. Przykładem może być zakup bramek dla żaków, które zostały sfinansowane w całości przez Gminę z zadania publicznego.

Dziękujemy za współpracę APF Kargowa i za wsparcie wszystkim przyjaciołom Muksu Kargowa.

Dziękujemy i życzymy zdrowia!!!