Krajowa Wystawa Psów 9. Grupy FCI 2019

Dnia 1 maja 2019 r. na boisku miejskim przy ul. Sulechowskiej odbyła się już po raz drugi Krajowa Wystawa Psów 9. Grupy FCI, zorganizowana przez Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Zielonej Górze oraz Gminne Centrum Kultury w Kargowej. Na niniejszej wystawie zobaczyć można było miedzy innymi takie czworonogi jak: biszony, maltańczyki, pudle, shih tzu, chihuauhua, pekińczyki, spaniele, boston terriery, mopsy oraz buldogi francuskie. Podczas drugiej edycji wystawy nie obyło się bez dodatkowych atrakcji w postaci pokazu psów policyjnych. Ponadto przygotowano konkurencje dla dzieci w trzech kategoriach wiekowych w których najlepszymi okazali się w:

Kategorii wiekowej 3-4 latków

- w konkurencji pn. „Bieg po pieska”:

I miejsce zajęła Zuzanna Brychcy

II miejsce zajęła Hanna Goryczko

III miejsce zajęła Maja Drobysz

wyróżnienie otrzymała Anna Żurawiecka

- w konkurencji pn. „Slalom z pieskiem”:

I miejsce zajęła Hanna Goryczko

II miejsce zajęła Wiktoria Szumejło

III miejsce zajął Adam Dec

wyróżnienie otrzymał Mateusz Łukomski

- w konkurencji pn. „Rzut pieskiem do miski”:

I miejsce zajęła Wiktoria Szumejło

II miejsce zajął Adam Dec

III miejsce zajęła Maja Drobysz

wyróżnienie otrzymała Maja Barańska

Kategorii wiekowej 5-6 latków

- w konkurencji pn. „Rzut pieskiem do miski”:

I miejsce zajął Antoni Dec

II miejsce zajął Wiktor Antoniak

III miejsce zajął Bartek Szymański

- w konkurencji pn. „Rzut kością na odległość”:

I miejsce zajął Bartek Szymański

II miejsce zajął Arkadiusz Zieliński

III miejsce zajął Wiktor Antoniak

wyróżnienie otrzymał Antoni Dec

- w konkurencji pn. „Przenoszenie psiej karmy na czas”:

I miejsce zajął Wiktor Antoniak

II miejsce zajęła Sisi Malinowska

III miejsce zajęła Martyna Gorzelanna

wyróżnienie otrzymała Michalina Brudło

Kategorii wiekowej klas I-III SP

- w konkurencji pn. „Slalom z miską z wodą”:

I miejsce zajęła Roksana Wojda

II miejsce zajął Filip Błoszyk

III miejsce zajęła Zofia Krutelewicz

- w konkurencji pn. „Budowanie wieży”:

I miejsce zajęła Zofia Krutelewicz

II miejsce zajęła Roksana Wojda

III miejsce zajął Filip Błoszyk

III miejsce zajęła Iga Krzystek

Kategorii wiekowej klas IV-VI SP

- w konkurencji pn. „Slalom z miską z wodą”:

I miejsce zajęła Zuzanna Urbaniak

II miejsce zajęła Anna Saganiak

III miejsce zajęła Zofia Curzydło

- w konkurencji pn. „Budowanie wieży”:

I miejsce zajęła Anna Saganiak

II miejsce zajęła Zofia Curzydło

III miejsce zajął Oskar Sobotowicz

III miejsce zajęła Zuzanna Urbaniak

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy wygranej.

 

http://zkwp.zgora.pl/?krajowa-wystawa-psow-9-grupy-fci-br-kargowa-01-05-2019,1657

https://www.facebook.com/zkwp.zielonagora/?hc_ref=ARQ28uYdqodCJ3TTI7Kmf6dy4NVw7VEosBNMvTugOu0rw706l76FKyTsP1VmBTYDqUM&fref=nf&__xts__[0]=68.ARBPMGNiVQsPnEC58hV6KryfpOf3su-f9cMdJrvoLrTaSQzhQ0F31ttYWvASXrEQzb-2Yq06EBjWHfi8CSQtma2YhmJNZXLsosr-9rffoiDuZu_DSSe_F1b7bUZWV_oGFe5gD6IzJ89tDCWr1nEAWIBHlIA9bu0aj6zlin3ldwxw1ZPHnuTqMUPZrim4mxTHJFwXqU5N-qNL1S6SwvVS9m_KArFaDc1fVPgk0uYW5CidLE_lrrQHAaEjfkqmLRDHkrP8pKFfIn3USizyqAYBn4JwltVYya6isP5lsWVfUotDKT0etkCWU04ZROJWSSwtTq-V1TSVWghiixOkvGXGk1mvZzPsCQTHIMs&__tn__=kC-R

http://waszdzienpodniu.pl/aktualnosc,2511.html#a