Audioprzewodnik turystyczny "Szlaku bez końca". Zapraszamy do oglądania

Audioprzewodnik turystyczny po "szlaku bez końca" na telefon komórkowy jest inowacyjną formą promocji turystyki w regionie. Dając taką możliwość mieszkańcom naszego regionu oraz turystom z całego kraju na pewno zachęci niejednego amatora szlaków turystycznych do spędzania wolnego czasu z przyrodą wśród lasów, pięknych jezior i krajobrazów.

Trasa z audioprzewodnikiem może być doskonałym miejscem gdzie można połączyć wypoczynek, sport i edukację, na trasie można organizować gry i zabawy sportowe, ucząc się bawiąc, namacalnie poznając przyrodę. Audioprzewodnik poprawi atrakcyjność naszego regionu, co przyczyni się do rozwoju turystycznego. Operacja pozytywnie wpłynie na budowanie wspólnej toższamości, poprzez wspólne spacery po trasie.

Zaletami audioprzewodnika na telefon komórkowy są jego nowoczesność, innowacyjność, a łatwość w rozpowszechnianiu sprawia, że możemy go pobrać praktycznie z każdego miejsca na świecie i to bezpłatnie! Korzystanie z niego nie wymaga połączenia z internetem i siecią komórkową a więc możemy spokojnie spacerować po lesie. W przewodniku znaleźć się może mapa trasy oraz ilustrowane zdjęciami opisy ciekawych miejsc na trasie, jeziora, zabytkowe drzewa, piękne krajobrazy itp. Atrakcją są komunikaty głosowe wypowiadane przez lektora, które automatycznie włączają się w momencie zbliżania do interesujących miejsc.

Audioprzewodnik w postaci pliku będzie można pobrać (nieograniczoną ilość) ze stron wchodzących w skład Stowarzyszenia Region Kozła tj. www.babimost.pl, www.kargowa.pl, www.siedlec.pl, www.trzciel.pl, www.zbaszyn.pl, www.zbaszynek.pl oraz www.regionkozla.pl. Plik w postaci audioprzewodnika wraz z instrukcją instalacji i użytkowania będzie umieszczony na ww. witrynach internetowych w dziale "turystyka"

Audioprzewodnik działa na telefonach, tabletach, smartfonach z systemem Adnroid. Audioprzewodnik będzie udostępniony za darmo tj. nie będą pobierane żadne opłaty za ściągnięcie pliku.