19.04.2017 r.

Łęknica zachwyciła w Baku. Film Żuczek Film Studio nagrodzony na festiwalu!
Kargowianin Aleksander Żukowski zdobył trzecią nagrodę na IV Międzynarodowym Festiwalu Filmów Turystycznych w Azerbejdżanie.

więcej
Zrobią wszystko, by obronić nazwę ulicy

Zrobią wszystko, by obronić nazwę ulicy

Źródło: Gazeta Lubuska (Wtorek, 21 listopada 2017 r.).


więcej
Badania mammograficzne - 5 grudnia 2017 r.

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,DIAGNOSTYK"  zaprasza  w dniu 5 grudnia 2017 r. na badania mammograficzne przed Gminnym Centrum Kultury im. Wilhelma Blanke w Kargowej ul. Browarna 7.


więcej
III Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Tańca

Dnia 18 listopada 2017 r. w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Kargowej odbył się III Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Tańca. Konkurs podzielony był na dwie kategorie wiekowe A - (wiek 7- 9 lat), B - (wiek 10 – 15 lat). Ponadto w pokazie tanecznym zaprezentowały się przedszkolaki z grupy Jeżyki oraz Motylki Przedszkola Publicznego w Kargowej, a także gościnnie grupa Zozole. Udział w w/w konkursie wzięło 10 drużyn (8 z Polski, 1 z Niemiec i 1 z Czech), w tym łącznie ok.


więcej
Dzięki programowi Senior+ będzie Dzienny Dom Opieki

131 placówek dla osób nieaktywnych zawodowo powyżej sześćdziesiątego roku życia powstanie w ramach rządowego programu Senior Plus do końca tego roku. W naszym województwie dofinansowanie do takich Dziennych Domów Opieki otrzymało pięć samorządów, m.in. Kargowa.

 


więcej
Inwestycyjny boom za stadionem

Inwestycyjny boom za stadionem.

Źródło: Gazeta Na Temat (Czwartek, 16 listopada 2017 r.).


więcej
Kapituła Regionu Kozła

We wtorek, 14 listopada, w kargowskim ratuszu spotkała się po raz kolejny Kapituła RK.


więcej
PKN ORLEN przeprowadza rekrutację na stanowisko - pracownik obsługi klienta

Od Kandydatów oczekujemy:

● doświadczenia w handlu detalicznym ● znajomości technik sprzedaży oraz orientacji na potrzeby klienta ● ukierunkowania na osiąganie wyników (świadomość celów i kosztów) ● dyspozycyjność


więcej
Spis zwierząt

Na prośbę Powiatowego Lekarza Weterynarii w Zielonej Górze umieszczamy ulotkę informacyjną skierowaną do posiadaczy zwierząt gospodarskich.


więcej
Dramat przebrany za komedię

Dramat przebrany za komedię.  

PÓŁ NA PÓŁ - Piotr Szwedes oraz Piotr Polk.


więcej
Burmistrz Kargowej ogłasza nabór kandydatów na dwa stanowiska urzędnicze

Burmistrz Kargowej ogłasza nabór kandydatów na stanowisko urzędnicze Podinspektora ds. rolnictwa, ochrony środowiska, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego w Referacie Rozwoju, Infrastruktury Technicznej i Zamówień Publicznych.

OGŁOSZENIE

 


więcej
Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Kargowej ogłasza nabór kandydatów na stanowisko Administratora w Dziennym Domu „Senior +” w Kargowej

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Kargowej ogłasza nabór kandydatów na stanowisko Administratora w Dziennym Domu „Senior +” w Kargowej

OGŁOSZENIE


więcej
99 rocznica odzyskania niepodległości

W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości 10 listopada 2017 r. odbyły się w Kargowej uroczystości związane z obchodami odzyskania niepodległości przez Polskę. Burmistrz Kargowej Jerzy Fabiś, Zastępca Burmistrza Marta Paron, Przewodnicząca Rady Miejskiej Henryką Kamińczak złożyli wiązankę kwiatów oraz zapalili znicz pod tablicą znajdującą się na ścianie Ratusza upamiętniającą żołnierzy Kapitana Więckowskiego walczących o Kargową, a następnie wraz z radnymi i mieszkańcami przemaszerowano pod pomnik bohaterów Powstania Wielkopolskiego na Placu Berwińskiego.


więcej